Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008

Chiny - gospodarka

Warszawa, 25 marca 2008 r.

Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu

W związku z Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkongu, w dniach 23 - 29 kwietnia 2008 roku, organizowana jest Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu i Doliny Rzeki Perłowej w Południowych Chinach.

Już w kwietniu organizowana jest Europejska Misja Handlowa Auto Parts 2008 do Hongkongu i Doliny Rzeki Perłowej (PRD). Obszerny program misji obejmuje zwiedzanie fabryk samochodowych oraz zakładów produkujących części i akcesoria samochodowe w PRD, kojarzenie partnerów biznesowych, seminarium oraz spotkanie z kluczowymi przedsiębiorcami rynku motoryzacyjnego Hongkongu, Chin Południowych oraz Północnych, a także zwiedzanie Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkongu (28.04- 01.05.2008), na których swoje produkty zaprezentuje ponad 200 wystawców z ponad 10 krajów świata.

W misji wezmą udział przedstawiciele reprezentujący dostawców europejskiego rynku motoryzacyjnego, dealerzy części samochodowych, importerzy, dystrybutorzy, hurtownicy oraz firmy usługowe poszukujące partnerów, dostawców oraz możliwości sprzedaży i inwestowania w Azji, a w szczególności w najbardziej obiecującym dla rynku motoryzacyjnego regionie Doliny Rzeki Perłowej.

Według danych Chińskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów Chiny uplasowały się w 2007 roku na 3 miejscu w świecie pod względem ilości produkowanych samochodów za Stanami Zjednoczonymi i Japonią. Jednocześnie Chiny wyprzedziły Japonię i stały się drugim co do wielkości po USA rynkiem sprzedaży samochodów. Ilość sprzedanych aut wzrosła tu w ciągu ostatniego roku o 20%.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Dla uczestników misji, Rada Rozwoju Handlu Hongkongu przygotowała atrakcyjną ofertę w cenie 305 Euro obejmującą zakwaterowanie w 4 gwiazdkowym hotelu, transfer do PRD, usługę logistyczną, kojarzenie partnerów biznesowych oraz dodatkowe usługi zarówno w Hongkongu jak i PRD.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w misji powinny przesłać do organizatora wypełniony formularz zgłoszenia do dnia 28 marca 2008. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przygotowany został specjalny pakiet sponsorski dla osób chcących jedynie odwiedzić Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkongu. Obejmuje on dofinansowanie zakwaterowania, a także szereg innych udogodnień mających na celu ułatwić wizytę na targach. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są w biurze konsultacyjnym Hong Kong Trade Development Council w Warszawie (tel: 22 830 05 52, e-mail: warsaw.consultant@tdc.org.hk).

Zapytania prasowe proszę kierować do:

Anna Radecka
Kolterman Media Communications
tel. 022 374 21 47
e-mail: a.radecka@kmc-pr.pl

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice