Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008

Chiny - gospodarka

Międzynarodowe Targi Części Samochodowych i Akcesoriów - Hongkong 2008. Norstar zapewnia zaufanie.

Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych w Hongkong odbędą się w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2008 roku w Asia World Expo.

Targi organizowane są przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu, Paper Communication Exhibition Services i Hong Kong Electronic Industries Association Ltd., przy współudziale Automotive Parts and Accessory Systems R&D Centre, Hong Kong Auto Parts Industry Association i Society of Automotive Engineers - Hong Kong Section. W ubiegłym roku w targach uczestniczyło ponad 6500 zwiedzających ze 108 krajów. Stanowiło to znaczący wzrost (50%) w stosunku do debiutu wystawy w 2006 roku. Ten dynamiczny rozwój pokazuje, że wystawa stała się już kluczową platformą handlową na rynku motoryzacyjnym.

Ponad 260 wystawców na targach w 2007 roku, zachęciło prawie 300 firm do prezentacji swoich produktów i usług na tegorocznej edycji. Wśród nich swoje uczestnictwo potwierdził Norstar Founders Group Limited - przedsiębiorstwo z Hongkongu, zajmujące się produktami do systemów zawieszeń, hamulców i przeniesienia napędu. Norstar to doskonały dostawca części samochodowych, posiadający wiele międzynarodowych certyfikatów jakości. Grupa została wybrana na dostawcę przez General Motors i Beijing-Benz Daimler Chrysler. Udział firmy Norstar w tegorocznej wystawie, oprócz znacznego stanowiska, to także organizacja China Auto Summit 2008 w połączeniu z finansowym wkładem w targi. Poza Norstar również inni główni wystawcy, tacy jak Boshi Industries Limited, Fuyao Glass Industry Group Co., Ltd., Geely Automobile Holdings Limited i Surface Mount Technology (Holdings) Limited potwierdzili uczestnictwo w targach.
Tegoroczna wystawa zaprezentuje wszystkie akcesoria, które przyczyniają się do zwiększenia przyjemności, niezawodności i bezpieczeństwa jazdy. Dodane zostaną nowe kategorie akcesoriów, takie jak zabezpieczenia przeciw kradzieży oparte na GPS, urządzenia śledzenia położenia auta, systemy gier do aut, produkty i akcesoria związane z bezpieczeństwem, produkty związane z audio i video, gadżety samochodowe, odkurzacze samochodowe, elementy poprawiające wygląd auta, ulepszenia samochodów i ich wnętrz.
Na tegorocznej wystawie pojawi się ponownie strefa Techno Zone, prezentująca najnowsze techniczne projekty rozwojowe stworzone przez instytucje edukacyjne, centra rozwojowe i firmy.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Hongkong co roku eksportuje szeroką gamę części i akcesoriów samochodowych. Ponad 98% eksportu to re-eksport, co klasyfikuje Hongkong jako centrum handlu i punkt przeładunkowy dla części i akcesoriów samochodowych, w szczególności dla rynku kontynentalnej części Chin. Samochodowy sprzęt nagłaśniający stanowi dużą grupę spośród eksportowanych z Hongkongu produktów elektronicznych, włączając w to sprzęt audio-video do samochodów. Hongkong eksportuje również konkretne części i akcesoria do pojazdów roboczych i motocykli.

Eksport części samochodowych i akcesoriów z Hongkongu osiągnął w 2007 roku poziom
1,71 miliarda dolarów, co stanowiło 10% wzrostu w stosunku do 2006 roku. Pięcioma największymi rynkami eksportu są: kontynentalna część Chin, USA, Japonia, Niemcy i Francja.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o odwiedzenie strony http://hkautopartsfair.com/

Zapytania prasowe proszę kierować do:

Anna Radecka
Kolterman Media Communications
tel. 022 374 21 47
e-mail: a.radecka@kmc-pr

poprzednia...

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice