Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Hong Kong - tagi jublilerskie, doskonała Platforma Handlowa

Hong Kong - Doskonała Platforma Handlowa

Skrzące się od możliwości 25 Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu

25 Międzynarodowe Targi Jubilerskie, organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) odbędą się już na początku marca (4 - 8.03.2008 r.) w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre.
Jako druga, największa wystawa tego typu w Azji i jedna z trzech największych na świecie,
w ubiegłym roku impreza zgromadziła 2185 wystawców z 41 krajów i regionów. W tegorocznej, 25 edycji spodziewana jest obecność 2250 wystawców z 41 krajów i regionów.

By ułatwić odnalezienie i wybór odpowiedniej biżuterii i zegarków, dla każdej kategorii produktów utworzono osobny dział tematyczny. W sektorze Treasures of Nature (skarby natury) zaprezentowane zostaną elementy składowe biżuterii, takie jak diamenty, cenne kamienie i perły. Kupujący, którzy poszukują dobrej jakości chronometrów znajdą je w Pawilonie Zegarów i Zegarków - Watch & Clock Pavilion. Le Salon Extraordinaire zapewni wybór najwyższej jakości cennych klejnotów i pereł. Les Salons Priv's - salki do spotkań, umożliwią nawiązanie nowych kontaktów handlowych pomiędzy kupcami i dostawcami biżuterii, gwarantując kameralność i spokój.

Wszyscy zainteresowani kolekcjami autorskimi znanych marek i cenionych projektantów, powinni odwiedzić Jewellery Galeria. Specjaliści od biżuterii historycznej, jak również ci, którzy po prostu poszukują czegoś nietypowego i odmiennego, znajdą coś dla siebie w Sektorze Biżuterii Antycznej - Antique & Vintage Jewellery Section, gdzie będzie prezentowana szeroka gama biżuterii z różnych okresów. Po udanym debiucie w 2007 roku, również na tegorocznej edycji targów otworzony zostanie sektor z biżuterią z jadeitu - Jade Jewellery Section. Zaprezentowane zostaną tam wysokiej jakości produkty, coraz popularniejsze zestawy z samego jadeitu lub połączenia z innymi kamieniami i szlachetnymi metalami.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu to odpowiedź na potrzeby wystawców i kupujących. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Relacjonując swój pobyt na targach w zeszłym roku, Peter Luplow, Vice Dyrektor/ Dyrektor Handlowy z Ben Bridge powiedział: "Nasza firma przyjeżdża do Hongkongu od ponad 20 lat. Ja byłem już na ośmiu takich wystawach. Sprzedajemy zegarki, złotą biżuterię, perły, kolorowe kamienie i wysokiej jakości biżuterię w 12 stanach USA. Na tych targach pozyskujemy wielu dostawców. Jest to doskonała wystawa. Wszyscy, których należy spotkać, są tutaj i wszystko odbywa się pod jednym dachem. Producenci z Hongkongu przywiązują dużą wagę do detali. Tak wysokiej jakości wykonania nie znajdzie się w innych częściach świata."
Inny kupujący, Seiji Tsutsumi, Dyrektor Tsutsumi Jewelry Co., Ltd z Japonii, powiedział: "Moja firma posiada około 165 punktów sprzedaży w Japonii. Skupiamy się na biżuterii najwyższej jakości, zawierającej platynę, diamenty i kolorowe kamienie. Biorę udział w tych targach od około 15 lat. Przyjeżdżając tutaj, mogę dowiedzieć się o obecnych trendach w modzie. Zamierzam złożyć zamówienia w tym tygodniu, prawdopodobnie na kwotę 200 milionów. Uważam że wystawa jest dobrze zorganizowana, a jakość kupowanych przedmiotów jest wysoka - zawsze szybko się sprzedają!"

Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu mają także stymulować kreatywność przemysłu jubilerskiego Hongkongu. W 2008 roku HKTDC po raz kolejny nawiąże współpracę z Jewellers' & Goldsmiths' Association (Związkiem Producentów Biżuterii i Złotników w Hongkongu), Hong Kong Jewellery & Jade Manufacturers Association (Związkiem Producentów Biżuterii i Jadeitu w Hongkongu), Hong Kong Jewelry Manufacturers' Association (Związkiem Producentów Biżuterii w Hongkongu) oraz Diamond Federation of Hong Kong (Federacją Diamentów w Hongkongu), by zorganizować 9 Konkurs Projektu Biżuterii, w tym roku pod nazwą "Kolor świata". Zwycięskie prace, prezentowane podczas targów, lśnić będą w tle wystawy.

Międzynarodowe Targi Jubilerskie w Hongkongu oprócz licznych wystaw oferują również szeroki wybór seminariów, w trakcie których uczestnicy mogą poznać i powymieniać się najaktualniejszymi danymi dotyczącymi branży jubilerskiej.
W celu zdobycia dalszych informacji, zapraszamy na stronę: http://hkjewellery.com


Zapytania prasowe proszę kierować do: Anna Radecka / Kolterman Media Communications / tel. 022 374 21 47 / mobile: + 48 510 081 103 / e-mail: a.radecka@kmc-pr.pl

Bilety kolejowe na wszystkich trasach kolei chińskich można rezerwować i kupować online na poniższej witrynie:

http://www.china-train-ticket.com

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice