Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego - Hongkong 2008

Import z Chin - Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008

Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego - Hongkong 2008

W 2008 roku dwie dotychczasowe wystawy zostaną połączone w jedną, międzynarodową platformę handlową - Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego w Hongkongu 2008.

W celu zapewnienia jak najszerszej oferty handlowej powiązanych ze sobą branży przemysłu, Rada Rozwoju Handlu Hongkongu oraz CIEC Exhibition Company (HK) Limited (CIEC) postanowiły połączyć Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego z Międzynarodowymi Targami Sprzętów Gospodarstwa Domowego. Wystawa, nazwana Międzynarodowymi Targami Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego - Hongkong 2008 obędzie się w Asia World-Expo, niedaleko lotniska w Hongkongu, w dniach 29 - 31 października 2008.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

W ubiegłym roku wystawy przyciągnęły łącznie ponad 20 000 gości ze 113 krajów. Połączenie targów w 2008 r. pozwoli zaprezentować szeroki wachlarz produktów, włączając w to materiały budowlane i dekoracyjne, sprzęt i produkty dla majsterkowiczów, baterie łazienkowe i produkty sanitarne, drzwi, okna i akcesoria, technologie budowlane, systemy bezpieczeństwa, inżynierię budowlaną i usługi oraz produkty ogrodowe. Dzięki temu odwiedzający będą mogli wybierać wśród dużej różnorodności materiałów budowlanych i dekoracyjnych oraz sprzętu w jednym miejscu.

Hongkong jest jednym z czołowych dostawców materiałów budowlanych. Eksport tych materiałów (wliczając w to sprzęt) wyniósł w 2007 roku ponad 11,9 miliarda dolarów (co stanowi wzrost o 8,4% w stosunku do tego samego okresu w 2006 roku). W znacznej mierze zostało to wywołane doskonałymi wynikami sprzedaży w kontynentalnej części Chin, Makao i Francji, gdzie zaobserwowano odpowiednio wzrost o 19%, 37% i 41% w stosunku do analogicznego okresu w 2006 roku. Inne rozwijające się rynki, również pokazują oznaki wzrostu. Dla przykładu Indie - 57%, Wietnam 70%. W sytuacji, gdy rynki wykazują ogólne możliwości wzrostu, Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego w Hongkongu stają się idealną międzynarodową platformą handlową do promowania tego typu produktów i usług.

Od prawie 40 lat Rada Rozwoju Handlu Hongkongu organizuje jedne z największych i najbardziej profesjonalnych targów na świecie. Dzięki rozległej sieci biur, baz danych i kontaktów na całym świecie dąży do stworzenia najlepszych targów, które firmom z całego świata dają okazję do nawiązania kontaktów biznesowych. CIEC posiada dobre kontakty z firmami zajmującymi się materiałami budowlanymi i sprzętem z całego świata. Połączenie doświadczeń obu instytucji gwarantuje, że tegoroczne Międzynarodowe Targi Materiałów i Sprzętu Budowlanego oraz Dekoracyjnego w Hongkongu będą najlepszym i profesjonalnym narzędziem handlowym.

W celu zdobycia dalszych informacji prosimy zajrzeć na stronę http://hkbdh.com

Zapytania prasowe proszę kierować do:

Anna Radecka
Kolterman Media Communications
tel. 022 374 21 47
e-mail: a.radecka@kmc-pr.pl

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice