Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008

Import z Chin - Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008

Targi upominków i artykułów luksusowych - Hongkong 2008.
Doskonała platforma zaopatrzenia w artykuły luksusowe i upominki.

Targi upominków i artykułów luksusowych, które odbędą się w tym roku pomiędzy 28 kwietnia a 1 maja w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre, zaprezentują bogactwo nowych pomysłów i idei. Będą to największe targi upominków na świecie.

Zorganizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu wraz ze Związkiem Eksporterów Hongkongu targi upominków i przedmiotów luksusowych zgromadzą około 3900 wystawców w ponad 4200 stoiskach prezentujących niezwykle szeroki wybór towarów. Na wystawie pokazane zostaną między innymi upominki marketingowe, ceramiczne, elektronika, prezenty korporacyjne, wyroby ze srebra i wiele innych.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Sektor "Hall of Fine Design" stał się już wystawą w wystawie. W eleganckim otoczeniu będzie można znaleźć stylowe, nowatorskie projekty artykułów luksusowych. Ta strefa jest atrakcyjna dla wszystkich, którzy poszukują produktów najwyższej jakości, wyróżniających się z ogólnego rynku.

Kolejną wydzieloną częścią wystawy jest "Kid's Word, strefa która jest niczym kufer wypchany zabawkami, grami, gadżetami, dziełami sztuki i innymi produktami dla dzieci. Prezentowane produkty mogą służyć edukacji, zabawie lub łączyć obie te funkcje. W sektorze Silverware wystawiane będą posrebrzane figurki i miniatury, produkty związane z perfumami, biżuteria oraz pudełka na biżuterię, a także zestawy i akcesoria piśmiennicze. Sektor Ladies' Gifts & Premium jest miejscem ekspozycji artykułów dla kobiet, zarówno tych praktycznych, jak i ekscentrycznych.

Tegoroczna, 23 już edycja targów, dowodzi, że wystawa stała się na rynku jedną z najważniejszych na świecie platform handlowych. Dyrektor firmy Importer & Distributor z Brazylii, pan Fabiano Cecilio Tambury odwiedza wystawę od wielu lat i uważa ją za najważniejsze wydarzenie handlowe. Jak powiedział podczas zeszłorocznej edycji: "Jest to doskonałe miejsce, w którym można znaleźć najlepsze produkty spełniające rolę prezentów. Znaleźliśmy już sześć produktów, dwa na Wielkanoc, a resztę na Boże Narodzenie, na które złożymy zamówienie. Powinniśmy zrobić duże zakupy, które będą wymagać co najmniej trzech lub czterech kontenerów". W 2007 roku targi przyciągnęły ponad 50 500 gości z 141 krajów.

Dostawcy z Hongkongu stają się coraz popularniejsi na rynku prezentów i przedmiotów luksusowych. Zgodnie z ankietą przeprowadzoną podczas ubiegłorocznej edycji Targów Prezentów i Przedmiotów Luksusowych w Hongkongu, aż 75% ankietowanych kupujących obecnie zaopatruje się u dostawców z Hongkongu; 65% jest chętnych dalej się zaopatrywać u nich w bliskiej przyszłości. Główną cechą dostawców z Hongkongu jest to, że przyciągają kupujących dobrymi wzorami produktów, wysoką jakością, konkurencyjnymi cenami i kreatywnością.

W tym samym czasie co Targi Upominków i Artykułów Luksusowych odbywają się Targi Części i Akcesoriów Samochodowych oraz Międzynarodowe Targi Przemysłu Drukarskiego i Opakowań, mające miejsce w centrum wystawienniczym AsiaWorld-Expo, przylegającym do lotniska w Hongkongu.

Zapytania prasowe proszę kierować do:

Anna Radecka
Kolterman Media Communications
tel. 022 374 21 47
e-mail: a.radecka@kmc-pr.pl

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice