Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Hong Kong - Doskonała Platforma Handlowa

Hong Kong - Doskonała Platforma Handlowa

Największe Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego w Azji

Największe w Azji - Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego organizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) - po raz 23 odbędą się w kwietniu (21 - 24.04.2008 r.) w sercu miasta, w centrum wystawienniczym Hong Kong Convention & Exhibition Centre.

Dostawcy z Hongkongu niezwykle cenieni są w branży artykułów gospodarstwa domowego. Oferują zarówno zastawę stołową, przybory kuchenne, jak i inne akcesoria do gotowania i sprzęt sanitarny. Efektywność Hongkongu, jako platformy handlowej sprawia, że odbywające się tu Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego są największym wydarzeniem tego typu w Azji. Na tegorocznej - 23 już edycji Targów Artykułów Gospodarstwa Domowego, spodziewanych jest ponad 2500 wystawców z 34 krajów i regionów, w tym Australię, Chiny, Niemcy, Indie, Indonezję, Włochy, Koreę, Makao, Malezję, Filipiny, Tajwan, Tajlandię, Turcję, USA i Wietnam, co gwarantuje różnorodność oferty.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

W odpowiedzi na potrzeby rynku, zostanie otworzona nowa strefa - Paintings, Objects of Art and Art Supplies (Obrazy, Dzieła Sztuki i Akcesoria Plastyczne), w której będzie można znaleźć szeroki wybór obrazów: prace w stylach chińskich i zachodnich, obrazy 3D, metalowe i plastikowe dekoracje naścienne, plakaty, wydruki, gobeliny, ramy oraz drewniane panele ścienne. Znajdą się tam również dzieła sztuki, a wśród nich antyczne reprodukcje, kryształowe dekoracje, figurki szklane i porcelanowe oraz artykuły dekoracyjne, mosiężne figurki i zwierzęta, a nawet rzeźby z jadeitu. Wystawiane będą także akcesoria dla plastyków m.in.: drewniane skrzynie dla artystów, ramy, kredki, flamastry, drewniane sztalugi, plastelina, pędzle, palety i plastikowe opakowania farb wodnych.

Dla osób poszukujących produktów najwyższej jakości utworzono ekskluzywną strefę Hall of Elegance, gdzie będzie można obejrzeć i zakupić markowe produkty oraz autorskie kolekcje projektantów. Przedmioty użytku codziennego dostępne będą w sektorze Posh Corner.
W 2007 roku Targi Artykułów Gospodarstwa Domowego wzbogaciły się o dział produktów dla zwierząt - Pet Supplies. Na tegorocznej edycji targów ten sektor ponownie się pojawi, a w nim takie produkty jak zestawy akwariowe, akcesoria i zabawki dla zwierząt.
Do końca listopada 2007 roku cały eksport artykułów gospodarstwa domowego Hongkongu wzrósł do 23,79 miliarda US$ (185.59 miliardów HK$), co daje wzrost o 18% w stosunku do tego samego okresu w roku 2006. Największym rynkiem, na który eksportuje Hongkong są Stany Zjednoczone (28% całego eksportu), następnie Unia Europejska (27%) i kontynentalna część Chin (11%).
W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy na stronę http://hkhousewarefair.com


Zapytania prasowe proszę kierować do: Anna Radecka / Kolterman Media Communications / tel. 022 374 21 47 / mobile: + 48 510 081 103 / e-mail: a.radecka@kmc-pr.pl

Bilety kolejowe na wszystkich trasach kolei chińskich można rezerwować i kupować online na poniższej witrynie:

http://www.china-train-ticket.com

Praktyczne informacje:

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice