Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Forum dla importerów z Chin

Kupuj w Chinach przez internet

Chiny - gospodarka

Forum dla importerów z Chin

BigChina.pl, serwis dla importerów z Chin oraz światowy operator logistyczny DHL Global Forwarding stworzyły forum dla importerów z Chin.

Kierunek ten cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem, ale wiedza Polaków o imporcie jest wciąż zbyt mała, by każdy zainteresowany faktycznie został importerem. Forum jest dostępne pod adresem www.forum.bigchina.pl.

"Działamy zaledwie od grudnia zeszłego roku, ale już możemy zauważyć pewne charakterystyczne cechy Polaków zainteresowanych sprowadzaniem towarów z Państwa Środka. Najczęstszym czynnikiem blokującym import są pieniędze. Nie chodzi jednak o ich brak, a o fakt, że za towar płaci się z góry. Dla wielu Polaków jest to problem nie do przeskoczenia i leży w sferze psychiki. Trzeba jednak na zagadnienie spojrzeć tak, że wysyłamy pieniądze do producenta, który ma dobrą reputację. Taki producent na pewno przyśle nam towar. Oczywiście zakładam, że jest to producent sprawdzony, choćby przez BigChina, inaczej ja sam nie wysłałbym pieniędzy" - mówi Michał Łebkowski, twórca BigChina.pl

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Z przeprowadzonych przez BigChina badań wynika, że drugą istotną barierą jest nieznajomość języka angielskiego, który powszechnie obowiązuje w biznesie. Zdarza się, że fabryki zatrudniają osoby mówiące po hiszpańsku, czy niemiecku, ale polski nie jest wśród Chińczyków popularny. Polski rynek jest duży i chłonny, dlatego mimo tych barier wartość importu będzie rosnąć.

"Rynek chiński jest dla DHL Global Forwarding głównym kierunkiem importowym. Co roku odnotowujemy kilkudziesięcioprocentowe wzrosty w ilości przewozów międzynarodowych z Chin. Poprzez aktywny udział na forum portalu BigChina.pl pragniemy przybliżyć naszym potencjalnym klientom specyfikę transportu morskiego i lotniczego w obrocie towarowym z Chinami. Wierzymy, że z naszą pomocą, transport międzynarodowy będzie dla użytkowników portalu zrozumiałym zagadnieniem a DHL Global Forwarding stanie się biznesowym partnerem polskich firm" - oświadcza Emilia Górska, kierownik ds. rozwoju biznesu z Chinami w DHL Global Forwarding.

www.forum.bigchina.pl

www.money.pl

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice