Chiny, import, targi, import z Chin, wizy, Polsko-Chińska Izba Gospodarcza, hotele w Chinach

Import z Chin

Chiny import, biznes, izba gospodarcza...

Chiny, olimiada, problemy...

Chiny - olimpiada - gospodarka - linie lotnicze

Chiński sprzęt na chińskiej olimpiadzie

Firma Lenovo dostarcza sprzęt komputerowy organizatorom przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Lenovo przekazało 3500 urządzeń komputerowych: serwerów, komputerów stacjonarnych, monitorów i notebooków do Centrum Pekińskiego Komitetu Organizacyjnego Igrzysk XXIX Olimpiady.

W ostatniej dostawie sprzętu znalazły się: 242 serwery, 140 stojaków serwerowych, 2375 komputerów stacjonarnych i 141 notebooków. Ogółem Lenovo dostarczy około 14 000 urządzeń komputerowych na Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie. Sprzęt komputerowy zostanie wykorzystany do obsługi 56 lokalizacji olimpijskich (39 aren sportowych, 17 centrów danychi centrów organizacyjnych) w siedmiu miastach.

Następną fazą przygotowań do Igrzysk będą testowe imprezy sportowe określane mianem "Good Luck Beijing", które rozpoczną się na rok przed Olimpiadą - 8 sierpnia 2007 roku. Podczas 42 imprez sportowych urządzenia komputerowe Lenovo, które będą wykorzystane w trakcie rzeczywistych zawodów, zostaną poddane testom, aby zagwarantować ich pełną gotowość do Igrzysk.

150 inżynierów Lenovo i dodatkowych pracowników będzie czuwać nad przygotowaniem sprzętu do nadchodzących Igrzysk Olimpijskich. Testy sprzętu zakończą się na klika tygodni przed ceremonią otwarcia Igrzysk w Pekinie, która odbędzie się 8 sierpnia 2008 roku.

Chinese hotels : Hongkong : wywóz kontenerów Kraków : Polsko - Chińska Izba Gospodarcza

Oklejanie pojazdw Warszawa

Pozycjonowanie stron internetowych

Dwoma podstawowymi komputerami osobistymi w informatycznej infrastrukturze Igrzysk będą notebook ThinkPad T60 oraz komputer stacjonarny Kaitian KTS 660A. Aby zagwarantować pracę systemów odpowiedzialnych za obsługę Igrzysk, firma Lenovo wybrała serwery: SureServer R520, T350 i R630. Podczas Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie w oparciu o sprzęt Lenovo będzie działać wiele aplikacji, w tym systemy zarządzania igrzyskami, kadry i tworzenie harmonogramów, akredytacje, transport, mierzenie czasów i punktowanie, sprzedaż biletów, kawiarenki internetowe Lenovo w wiosce olimpijskiej oraz wiele innych. Znaczna część tych systemów będzie powielona w innych miastach: Hong Kongu, Dalian, Qingdao, Tianjin, Qinhuangdao i Szanghaju wraz z infrastrukturą do zdalnego zarządzania poszczególnymi lokalizacjami.

Skala Pekińskich Igrzysk Olimpijskich 2008 przyćmiewa wszystkie dotychczasowe Olimpiady. W tym samym momencie przygotowań do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 w Turynie firma Lenovo musiała dostarczyć zaledwie jedną trzecią obecnej liczby urządzeń i techników. W momencie rozpoczęcia Igrzysk w przyszłym roku w Komitecie Organizacyjnym pracować będzie niemal 400 techników i inżynierów Lenovo ( w tym zespół 10 osób, które zdobyły doświadczenie podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2006 w Turynie)

Źródło informacji: Informacje prasowe/INTERIA.PL

następna...

Hongkong : Targi w Chinach : MPK Czwa


Copyright (c) 2010-2017 www.import-chiny.7it.eu pozycjonowanie stron Katowice